28. 2. 2014

Zdravím redakci Ostravaka,
nedá mi abych Vám nenapsala o problému, který vidím denně při procházení centrem Ostravy.
Pokud bylo záměrem Magistrátu města Ostravy vyrobit z centra města mrtvou zónu, pak jim tleskám. Denně se objevují na budovách v centru oznámení, že tato provozovna bude zrušena a přestěhována.
Projde-li občan Ostravy například ulicí 28. října od Výstaviště k Sýkorovu mostu je to smutný pohled, budovy zející prázdnotou již několik let a denně přibývají další, nyní například Uni Credit banka,drogerie DM na rohu Puchmajerovy ulice atd., stačí se jen dívat. Stejné je to na ulici Zámecké, Nádražní a mnoha dalších. Procházela jsem v 18,15 hodin od Sýkorova mostu přes Masarykovo náměstí po ulici Zámecká a měla jsem velmi špatný pocit, celých deset minut jsem nepotkala jediného člověka, všude jako by se zastavil život.
Za to máme Karolinu, kde jsou prázdné kanceláře, obchody převážně pro mládež, předražené prázdné byty a stavějí se další. Zdevastovanou Ostravici – Textilii a přilehlé objekty, Palace hotel s přilehlýma budovami jakoby vedení Ostravy nevidělo.Nejsem sama komu se tento stav nelíbí a každému člověku, který v Ostravě nějakou dobu žije musí být z toho velmi smutno a tak jen doufám, že lidé kterým na Ostravě záleží svůj postoj vyjádří ve volbách.                                                                                     Marie Kavanová

Vložení komentáře


Anketa

Aktuálně není k dispozici žádná anketa