29. 4. 2013

Vážená redakce,

předem Vás všechny srdečně zdravím a přeji Vám hodně trpělivosti a odvahy do další práce. Na Váš časopis vždy netrpělivě čekám, protože přináší tolik potřebné informace, které Ostravská radnice nepřináší.

Činnost vedení našeho města bych charakterizoval jako smluvně-opoziční socansko-odéesácký pakt stranických aparátčíků, kteří o problémech obyvatel Ostravy nemají ponětí.

To, že na Vašeho vydavatele chce město podat žalobu jen dokazuje, že svou práci, která jim přirozeně nejde pod nos, děláte dobře. Svého času náměstek Madej vyhrožoval lékařce z Radvanic, která zveřejnila své podložené údaje o hrozivém zdravotním stavu dětí, jako důsledku příšerného ovzduší a životního prostředí v Ostravě, soudní žalobou. To je jejich reakce na oprávněnou kritiku. A tehdy pozvali a draze zaplatili nějakého „odborníka“ až z Prahy, který přirozeně shledal vše v pořádku. Takže 888 000,- Kč za studii k nesmyslné privatizaci krematoria jsou další naše vyhozené peníze.

Privatizace společnosti EKOVA ELECTRIC je dalším příkladem klientelizmu v politice magistrátu, kdy se lukrativní kšefty přihrávají kámošům a kmotrům. Vrcholem je další kšeft pro firmu, která bude zjišťovat, co obyvatelé města opravdu potřebují – další vyhozené naše peníze.

Ve Vašem článku jste fundovaně popsali, co obyvatelé potřebují a co je trápí, ale to by pan primátor, který bydlí v Čeladné, musel zvednout zadek z křesla ve své klimatizované kanceláři a jít se projít a promluvit s lidmi. Na nás slušné pejskaře nachystali bič v podobě buzerace při kontrolách čipů Městskou policií s hrozbou nemravné pokuty 50 000,- Kč, místo aby se strážníci starali o bezpečnost obyvatel, kdy jsou ženy za bílého dne brutálně přepadány, jsou jim strhávány řetízky, kabelky a vytrhávány náušnice z uší a udatní ochránci nikde ! Když jsem to napsal náměstku Madejovi, tak na to nereagoval, jen se prezentoval bláboly o nutnosti čipování psů na náklady chovatelů.

Soukromníci z Bazalů již dostali 10 miliónů Kč (proč?) a pokud jim město ještě nacpe z našich peněz další stamilióny, tak to už snad souvisí s trestným činem. Smluvně-opoziční socanskoodéesácká klika přihrála svým soukromým kámošům (kmotrům ?) stamiliony za stadion na Bazalech, kde bude „reprezentant“ Ostravy, soukromý fotbalový klub Baník, hrát pravděpodobně 2.ligu (i když jim to nepřeji). Snad se nedožijeme, že se soukromá kapela zastupitele Marcela Lesníka nedostane do dluhů a my ji, jako „reprezentanta“ Ostravy budeme sanovat.

Na závěr už snad jen podnět, těmto šíbrům nedat v příštích volbách své hlasy a prostě je odstavit. Ale to je asi jen zbožné přání, protože lidé zase opakovaně naletí na sliby a zapomenou na vše špatné, co tito lidé způsobili.

Děkuji a přeji Vám do další práce jen vše nejlepší a nenechte se zastrašit.

Pěkný den přeje Váš čtenář.

Vložení komentáře


Anketa

Aktuálně není k dispozici žádná anketa