4. 10. 2012

Dobrý den. Přečetl jsem si v časopise Ostravak, který se mi objevil ve schránce, článek Pravda o Přednádraží. Cítím potřebu dodat, že když se v podnikateli nakumulovaly problémy – vzniklé z jeho zištného chování – pokusil se o sebevraždu. Ani se nedivím. Již napohled je to prostý člověk, který zřejmě není obratným manipulátorem našich děravých zákonů, jež využívají hlavně politici, jelikož si to pro sebe takto připravili.

Co se týká indického Cikána Kumara Vishwanathana, tak jakýpak to je ředitel?! Je to obyčejný přivandrovalec, který se snaží těžit z citlivé sociální situace. Založit si spolek, který ždímá peníze z daňových poplatníků, jež pak padají do černé díry marnotratně, jako byste je strkali do Řecka, to umí kdejaký pitomec. Na to není třeba nějakého vandráka. Tady jich máme vlastních také pár a jsou k ničemu. Na Cikány platí tvrdá pravidla. Už od dětství se musejí podchytit k běžným sociálním návykům, a ne aby se učili od svých starších soukmenovců žít bez motivu. Žít ze sociálních dávek a nadělat spoustu dětí a pořád dokola!

Pokud se „panu řediteli“ nelíbí Dobrovského ulice, tak ho vystěhujte na ulici, ať si hledá něco sám a za své! Ani nechci vědět, kdo a jak ho platí, abych si psychicky neublížil! Děkuji za pozornost.

J. T.

  1. Autor: Patrik

    7.10.2012 - 11.24

    Možná že pan „direktor“ po odchodu kamer pozval jednu ze svých zahraničních návštěv na nefalšovaného buřta k táboráku ze střešních prken. Zřejmě jim tato krmě moc nezachutnala a usoudili, že zvát návštěvy do kanceláře v blízkosti nezdravého stravování by nebyla dost reprezentativní.

Vložení komentáře


Anketa

Aktuálně není k dispozici žádná anketa