Číslo: I/2010

Tentokrát si z Ostravakem zavzpomínáme na vaše horolezecké výkony na neodklizených městských chodnících stejně jako v rozhovoru vzpomíná na své výstupy na vrcholky hor Leopold Sulovský.

Stejně jako smog, který vám v únoru nedovolil se pořádně nadechnout, můžete rozdýchávat i článek o prodeji lukrativních městských pozemků, u kterých město již zpětně nekontroluje investory, zda plní své závazky, jako tomu je například u stavby Auparku od společnosti HB Reavis.  Oproti tomu si samotný městský centrální obvod hlídá svůj majetek až přehnaně starostlivě a navyšuje nájemné, jak se mu to zrovna hodí, tak jako v prodejně Zdravého stylu na Nádražní ulici.

Dále se pozastavíme s Ostravakem nad otazníky kolem dalšího vznikajícího loga v Ostravě, jedná se o nové logo Národního divadla Moravskoslezského, i logo propagující projekt Ostrava 2015. Závěrem se můžete dozvědět doplňující informace ohledně řešení situace na pěší zóně na Masarykově námětí a pokud už budete ze všech témat unavení, můžete vyrazit někam za kulturou nebo si vyluštit výherní křížovku.

Budeme se opět těšit na vaše ohlasy a reakce, protože Ostravak je přeci váš časopis s Ostravaky o Ostravě. Pište nám své náměty a komentáře a zapojte se s námi do života v tomto městě.

Příjemné počtení vám přeje redakce.

-red-

II/2010

Témata

Archiv

2012

I

2011

I

2010

I II III IV V VI VII

Anketa

Aktuálně není k dispozici žádná anketa