Čapkárna se změnila v Mrazírnu, kde nic nefunguje, jak by mělo…

Zastaralá Čapkárna se změnila v moderní Vodní svět!!!

Nejeden „Ostravak“ se okamžitě zaradoval, když se tuto zprávu loni v  červenci dozvěděl. Samotné centrum Ostravy se tedy dočkalo vlastního aquaparku, a tudíž my občané již nemusíme jezdit za pořádným koupáním kamsi do Bohumína, Kravař nebo na Olešnou.

ŠPATNÁ ORIENTACE

Prvotní nadšení z rekonstrukce Čapkárny však začne klesat k bodu mrazu v momentě, kdy do opraveného areálu vstoupíte.
Je velmi těžké se zorientovat ve složitém labyrintu chodeb, ve kterém se pohybujete podle (dez)orientačních cedulek, jednou vlevo, dvakrát vpravo, po schodech nahoru a dolů. Možná by ke vstupence za ty peníze mohli dávat voděodolnou mapu tohoto bludiště. Podle vlastní zkušenosti z Čapkárny vím, že pro každého nového návštěvníka je velmi složité najít vůbec vodní jeskyni, obzvláště když je plavecký bazén s toboganem zcela na opačné straně areálu a do vodní jeskyně musíte projít zpátky kolem všech šaten a pokladny.

Dotaz návštěvníka Vodního Světa na společnost Sareza ohledně orientace v areálu:
14. září 2009 – Míša
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vodní jeskyni ve Vodním světě. Je zahrnut v ceně plavání a kde se nachází? Ve vodním světě jsme cestu do vodní jeskyně nenašli, akorát jsme zabloudili do pánských šaten.
Vyjádření společnosti Sareza:
Dobrý den, vstup do vodní jeskyně je zahrnut v základní ceně vstupného, stejně jako využití toboganu. Pokud se Vám v pánských šatnách nelíbilo, zkuste se příště orientovat podle popisů na chodbách, případně pro dámy platí červená barva na dveřích. Samozřejmě je Vám k  dispozici také obsluha u pokladen.
zdroj: www.sareza.cz – dotazy a odpovědi

STAVEBNÍ NEDOSTATKY

Při návštěvě areálu pochybujete i o kvalitě odvedené práce a zda je vůbec stavba zkolaudována.
Jen po necelém půlroce provozu byly jedny z  několika schůdků pro vstup do plaveckého bazénu již vytržené z podlahy. Při vyzkoušení vodního masážní lůžka v jeskyni nechápete, co vám mají trysky masírovat, obzvláště druhá tryska vyvěrající někde mezi koleny…
Pokud se přemisťujete v areálu z jedné atrakce na druhou měli byste věnovat velkou pozornost mokré dlažbě, která je kluzká a při vstupu na schodiště jsem byla svědkem i pádu mladé maminky s dítětem.
Hrubým stavebním nedostatkem je chybějící zábradlí na schodišti k plaveckému bazénu a do vodní jeskyně, kde obzvláště hrozí na mokrých schodech nebezpečí uklouznutí či pádu. Zábradlí na schodišti přece nenahrazují trubky, které jsou součástí plošiny pro handicapované návštěvníky. Ano, je hezké, že společnost Sareza myslí na tyto občany s bezbariérovým přístupem, ale do vodní jeskyně se bohužel tito lidé nedostanou, protože zde na vstupním schodišti do jeskyně není ani plošina pro postižené, natož zábradlí.

Dotaz návštěvníka Vodního Světa na společnost Sareza ohledně vstupu do vodní jeskyně pro handicapované:
29. října 2009 – Michaela
Se synem ZTP/P-vozíčkářem bychom rádi vyzkoušeli Vodní jeskyni na Čapkárně – údajně je tam teplejší voda než v bazénu, kde je pro nás chladno. Nevím ale, jestli je tam alespoň částečně bezbariérový přístup?
Vyjádření společnosti Sareza:
Dobrý den, do vodní jeskyně bezbariérový přístup Vodní svět nemá, s  pomocí plavčíka by však neměl být problém Vašeho syna po schodech dolů přenést.
zdroj: www.sareza.cz – dotazy a odpovědi

ZIMA A CHLAD

Největším zklamáním, které se vám při návštěvě Vodního světa dostane, je nepříjemný pobyt v chladu a zimě. Na internetových stránkách společnost Sareza slibuje na plaveckém bazénu teplotu vzduchu 30°C a teplotu vody 28°C, ale opak je pravda. Možná právě proto není nikdy plavecký bazén na Čapkárně přeplněn, u toboganu se nemusíte bát žádné dlouhé fronty a ve vodní jeskyni si určitě nebudete stěžovat na nedostatek místa.

Redakce Ostravaku provedla několikrát osobně měření na bazénu a zjistila následující:
teplota vzduchu plavecký bazén 28°C
teplota vody plavecký bazén, tobogán 26°C
teplota vody ve vodní jeskyni 27°C
teplota vzduchu ve vodní jeskyni 27°C
teplota vzduchu na chodbách a v šatně 24°C

Neměla by být teplota vody nejenom v jeskyni a teplota vzduchu na chodbách vyšší?
Hlavně proto, že v masážních lůžkách v jeskyni lidé polehávají a dlouze relaxují a pohybovat se v mokrých plavkách po chladné chodbě je opravdu na pořádnou rýmu.

HODNOCENÍ

Po návštěvě areálu s názvem Vodní svět!!! už chápu proč spousta lidí z  Ostravy raději stále jezdí do jiných aquaparků v okolí. Teď vím, že i já budu patřit opět mezi ně.
A určitě při návštěvu jiného – fungujícího a teplého aquaparku – budu přemýšlet, zda město Ostrava zbytečně nevyhodilo za rekonstrukci městských lázní 115 milionů.

Podívali jsme se na oficiální informace na webových stránkách sousedních konkurenčních aquaparků v  okolí.
Aquapark v Kravařích:
teplotou vody bazénu s atrakcemi a divokou řekou 30°C
teplota vody masážní vana Whirpool 34°C
Aquacentrum Bohumín:
teplota vody relaxační bazén 30ºC
teplota vody masážní vana Whirlpool 33ºC

Sareza s.r.o. – Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. byla založena v roce 1997 s cílem zajistit široké veřejnosti města Ostravy kvalitní zázemí k provozování sportovních a rekreačních aktivit a jeho efektivní využívání.
Zakladatelem a jediným vlastníkem společnosti je statutární město Ostrava.
Sportovní centra Sareza:
Letní koupaliště Poruba
Krytý bazén Poruba
Vodní areál Jih
Vodní svět – Čapkárna
Bazén Ještěrka – Bartovice
Zimní stadion Poruba
Sportovní areál Poruba
Sportovní areál Volgogradská- Zábřeh
Sportovní hala Ostrava-Přívoz
Hotel Sport Club Poruba

Redakce Ostravaka několikrát od prosince 2009 žádala o vyjádření k  danému tématu Čapkárna společnost Sareza, ale do dnešního dne se nám nedostalo žádné odpovědi.

-red-

I/2010

 1. Autor: Anonymní

  9.2.2010 - 13.57

  Sama jsem Čapkárnu navštívila dvakrát a musím Vám dát za pravdu, že jsem se moc neohřála…a navíc chybějící zábradlí u schodiště do Vodní jeskyně není opravdu moc dobrá věc pro starší lidi.

 2. Autor: anonymní

  19.2.2010 - 13.04

  no tak to nevim, na kterem světě jste byla, ale co navštěvuju čapkarnu po rekonstrukci ja, dycinky tam to zábradli bylo, jen na něm byly nahazene ručníky ostatnich lidi…a teplo je mi tam taky dycky…připadá mi to, že ajos je "kam vitr, tam plašť" trochu ne?

 3. Autor: Wosic

  23.2.2010 - 20.38

  Na Čapkárně je to teď super. Příjde mi že měl někdo potřebu někam plivnout hořkou slinu a odnesla to Čapkárna. Mimochodem to zábradlí tam vážně je. Za chvíli budeme jako v USA – na zábradlí budou cedulky: "Toto je zábradlí" :D DD

 4. Autor: Klára

  4.3.2010 - 21.36

  Také navštěvuji s dětmi Čapkárnu poměrně často a nepříjde mi ,že by tam byla nějaká zima nebo nějaké dezorientační označení chodeb a podobně…Dokáže se v tom zorientovat i má 6letá dcera takže nevím kde je problém.Spíš jste tam poslali nějakého ňoumu milá redakce:-)

 5. Autor: anonymní

  5.3.2010 - 10.29

  Byl jsem v Bohumíně i v Kravařích i s dětmi.Technické řešení objektu je podprúměrné až katastrofální.Jít sprchami/několika/ a koukat se na sprchující a převlékající se lidi, je minimálně hloupé.Některým lidem je dokonce to nepříjemné.Kritiky nelžou.Zima a nepřehlednost,známka 4.

 6. Autor: anonymní

  6.3.2010 - 9.31

  zde napište text komentáře…

 7. Autor: anonymní

  6.3.2010 - 9.37

  STUDENÁ VODA…NA ČAPKÁRNU JSEM VŽDY VELMI RÁDA CHODILA..MILOVALA JSEM TU TEPLOUČKOU VODU..ALE TED JE TO POHROMA..STUDENÁ VODA!!!!..NEJVĚTŠÍ BLBOST CO UDĚLALO VEDENÍ ČAPKARNY..ZDRAVÍM TOHO VOLA CO PŘEMÝŠLÍ VAJEČNOU OMELETOU A MOZEK MÁ V HLAVĚ NA PARADU..HEHE..ČAPKÁRNA KRACHNE DO ROKA JE PONI…JEDINÁ POMOC JI ZACHRÁNÍ…HORKÁ VODA-TROUBOVÉÉÉÉ!!!

 8. Autor: Petr

  7.3.2010 - 11.39

  Nejsem příznivcem anonymních internetových diskuzí, ale cítím potřebu rovněž se vyjádřit k teplotě vody a vzduchu. Byl jsem poměrně častým návštěvníkem Čapkárny před rekonstrukcí a jsem jím i po ni. Teplota vody je po rekonstrukci opravdu o poznání nižší než před rekonstrukcí.
  Věřím,že si tuto diskuzi někdo kompetentní se Sarezy pročítá a alespoň se nad názory návštěvníků zamyslí anebo dokonce sjedná nápravu ;-)
  Zdraví Petr

 9. Autor: Petra Nováková

  10.3.2010 - 13.34

  Vážení čtenáři, oficiální stanovisko společnosti SAREZA k článku "Čapkárna se změnila v Mrazírnu,…"naleznete na http://www.sareza.cz/?lang=cs&mid=1&cmd=read130

 10. Autor: anonymní

  20.3.2010 - 12.41

  Nevím, kde tady dotyční, co to vychvalujou chodí, ale já jsem byla celkem zděšená, když jsem poprvé přišla na Čapkárnu po rekonstrukci..Vážně to je nepřehledné..Procházet přes sprchy, když chci jít na divokou řeku je taky hloupé..Nemluvě o tom, že člověk musí projít přes studenou chodbu takovou dálku..A pak je zklamaný, že to vlastně není pořádná řeka a že ty trysky jsou opravdu mimo místa, které by měly masírovat..Navíc ergonomie těch "lehátek" je taky zvláštní..Tobogán by byl taky určitě mnohem lepší, kdyby člověk nemusel šlapat po schodech, na kterých málem umrzl a když se chtěl sjet, tak to byla další ledová pecka..Nejsem si jistá, zda to byla opravdu dobře odvedená práce..Rozhodnout se mezi Čapkárnou a Kravařema, tak není o čem mluvit, kam bych šla..

 11. Autor: Kateřina

  4.4.2010 - 21.04

  Oficiální stanovisko společnosti je opravdu úsměvné. "Ano, vítáme všechny vaše připomínky, ale zároveň vám hned vysvětlíme, že nemáte pravdu. Měřit teplotu byste museli akreditovanými měřidly, jinak to není směrodatné… To, že je vám zima, je pouze váš subjektivní pocit ":-))
  Já osobně jsem se těšila dlouho na otevření renovované Čapkárny, protože tento bazén je moje oblíbené útočiště už od dětství. Během doby, co byl zavřený, jsem chodila plavat na Ještěrku a taky cvičit aqua aerobic do bazénu hotelu Imperial. Zvykla jsem si u obou na teplotu vody příjemnou lidskému tělu.
  A pak jsem přišla na aqua aerobic na Čapkárnu! Málem jsem při cvičení umrzla. Instruktorka se stále ptá: Je vám teplo? A 30 cvičících zoufale odpovídá: NE!!!
  I přes výborné instruktorky jsem přestala na aquoš do toho bazénu docházet, nepřipadá mi normální, že když se posilují a zahřívají svaly (což je běžné i u plavání), musím je vystavit nepříjemnému chladu vody. A tak chodím zase do teplého Imperialu. Začala jsem občas jezdit i do frýdeckého a orlovského aquaparku, protože jsem opravdu vodomilec. Je zvláštní, že pro žádné okolní bazény přísné normy omezení teploty, chloru a kdoví čeho ještě, čím se oficiální stanovisko ohání, NEPLATÍ.

 12. Autor: anonymní

  12.4.2010 - 7.54

  Musím se přidat k těm, kterým je na Čapkárně zima. Bydlím přes ulici, moje malá je velký plavec, tak jsme se na vodní svět moc těšily. Dcera začala chodit i do plaveckého kurzu, ze kterého jsem ji bohužel musela po půl roce odhlásit. Po hodinové lekci v plaveckém bazénu přicházela fialovo-modrá a klepala se ještě půl hodiny. Takže byť pěšky jsme na Čapkárně za 3 minuty, dojíždíme raději 20 minut autem do teploučkého bazénu v Orlové. :-(

 13. Autor: robert

  21.4.2010 - 8.58

  U Čapkárny stačila malinká inspirace v zahraničí,třeba v Rakousku, kde má podobný aquauapark pomalu každá vesnička. Projekt musel zpracovávat blázen, tak chaotické a tím pádem nepraktické zařízení podobného typu jsem ještě nikde neviděl. Škoda zbytečně vyhozených peněz, všechny úseky jsou vlasně docela obstojně řešeny, ale jejich návaznost a orientace je zcela nelogická a tím pádem devalvuje celý projekt na hodně velký podprůměr.
  Bohužel, ostravský občan je tady tak dlouho mrzačen, že jeho náročnost na cokoli je zcela minimální. Většině lidí stačí, když jim tam nikdo z personálu nevynadá a nikdo jim nic neukradne….

 14. Autor: anonymní

  20.5.2010 - 16.47

  Vážená Sarezo,takhle studený bazén jsem ještě neviděla! Ať ho srovnáte s jakýmkoliv v okolních městech nebo v zahraničí(v Rakouských Alpách v každém městečku),nikde není taková nízká teplota vody i vzduchu…když nejste schopni vyvinout příjemnou teplotu,provozujte tělocvičnu,tam se chodí lidé zahřát pohybem….3 návštěvy ve Vodním světě = 3x nachlazená celá rodina..děkuji,nechci,a přestože bydlíme 5 min daleko, příště opět jinam,ještě že máme kam.(Orlová,Bohumím,Olešná….)Vám je to stejně jedno,město to zadotuje,že…:(((

 15. Autor: ringo

  20.5.2010 - 16.50

  Chápu,že nešlo o novostavbu,ale rekonstrukci a přestavbu,takže stavební nedostatky a chaos,no dobře…to ale se zimou a teplotou vody nesouvisí-už to konečně pochopte,bazén se studenou vodou lidi nezajímá a nebudou do něj chodit…ale dobře vám tak…

 16. Autor: Anonymní

  12.8.2010 - 20.39

  Tak jsem se chtěl podívat na rakci Sarezy na tento článek – viz archiv v dubnu. Ale kde nic, tu nic. Kolega mi říkal, že tam je i dobrá reakce čtenáře, poukazující na odmítnutou dotaci X-Pressu. Všechny ostatní odkazy na jiné články fungují, jen tento ne. Že by technická chyba? A tématu – dneska jsem byl na vodním světě, a zimu tam nemají.

 17. Autor: nikol

  30.1.2011 - 21.27

  Dnes jsem byla s mym rok a pul starym synem na capkarne a dnes vecer jsem mu namerila 39 horecku…takove podminky pro deti by urcite byt nemeli..hrozna zima..a ceste k jeskyni? skoro venkem..nic prijemneho teda..nikdy vic!

 18. Autor: Radim

  25.4.2011 - 20.22

  zítra sem tam chtěl s děckama z důvodu zimného počasí zajet,ale jak to čtu,tak rači poslechnu moju,bo říkala,že ji mluvili,že tam je kosa,tak frknu do Kravař,tam byva fajně,když neni moc lidi.zajedu si tam rači jindy a bez děcek.

 19. Autor: Nikola

  6.9.2011 - 10.00

  Zdravím všechny milovníky naší Ostravy, při pročítání předešlých komentářů je mi smutno. Nejsem nazlobená, ale je mi smutno u srdce, kdy v našem městě nejsme schopni vybudovat něco kvalitního a příjemného pro odpočinkový a relaxační čas. Máme 3 děti a krom dětského ráje kde nic tu nic. Také jsem chtěla zapsat staršího syna na Čapkárnu do plaveckého kurzu, ale nyní vím, že to neudělám. Moje děti také vodu milují a máme to 10 minut pěšky, ale vzhledem ke studené vodě nemůžeme docházet. Co se týká Sarezy v centru není o co stát a páni na hoře, by neměli v klidu spát. Nu což v zimních měsících budeme navštěvovat úžasné loutkové divadlo. Sportu ZDAR!

 20. Autor: Petr Tvrdik 28

  6.12.2011 - 18.28

  Ahoj,byl jsem na čapkárně zatím dvakrát a upřimně,voda byla ok a i když jsem poprvé trochu bloudil tak podruhé už jsem věděl.Personál mi připadal ochotný takže nemám důvod tam příště nejít znovu.
  Až mě zarazilo když jsem viděl všechny ty negativní ohlasy,ale jsem velmi rád že tam bude víc mista pro mne a mé přatele.:):)

 21. Autor: Jana

  25.12.2011 - 22.13

  Na čapkárnu jezdíme s rodinou už dlouho a je pěkná blbost, to co tady mnoho lidí říká. Jsem slabozraká tudiž mám těžkou orientaci,ale tady jsem neměla nikdy žádný problém něco najít a když mám pusu, tak se zeptám ne? A teplota je zde mnohem lepší než třeba v Porubě nebo Bohumíně takže at si každý sám zkusí co mu vyhovuje a potom at páše takové věci, které ostatní odradí. ČAPKÁRNU jen doporučit

 22. Autor: aneta

  29.5.2012 - 20.46

  nevite kolik to tam stojí pro dite

 23. Autor: Anonymní

  31.5.2012 - 7.49

  pro dítě to tam stoji 80kč a pro dospělé 100 a něco ale viplatí se to je to tam supr

 24. Autor: Radka

  20.8.2012 - 12.49

  Jak tak čtu, tak tam asi syna na kurz plavání nezapíšu. Hotel Imperial i býv. Atom super (ale bohužel teď zavřen – rekonstrukce), tady jsme byly vevnitř pouze bez dětí a orientace hrozná, klouzaliště po celé podlaze a tá zima, myslela jsem si, že jsme zhýčkaní, že to asi byla vyjímečná zima… Moje zkušenost, PRO DĚTI URČITĚ NE! (i když to máme 10min.). Venkovní areál je na občasné navštěvy, když nemáme čas jet jinam v pohodě, chválím. Dovnitř pro otužilce…

 25. Autor: Rene

  5.1.2013 - 14.25

  Jak to tady čtu,tak vezmu svého čtyřletého syna a půjdeme na kontrolu teploty vody.Je 04.01 2013 tak za ca 3hod nashledanou a uvidíme kdo má pravdu Sarezo :)

 26. Autor: Anonymní

  31.5.2015 - 8.27

  Ahojte takže vsem co tady pisou ze je jim zima!!! Pravda to kdysi byla to musim uznat ale uz jse to ohodne zlepsilo mozna jen ta chodba od jeskyne do bazenu ale stejne je tam teplo a hlavne nepochpim kdyz mate rucniky tak proc se s nimi neutirate nebo si ho pres sebe nehodite inteligence nekterych lidi
  -_- voda je tepla a ja osobne sem chodila cvicit aerobic ale prestala jsem a to velmi nerada protoze sem mela vic a vic svych povinosti…….

 27. Autor: mamina

  11.7.2015 - 0.17

  tu jeskynku prosim zvažte a přitopte.budu se tam rada vracet a ne jenom ja,

 28. Autor: jirka

  22.10.2016 - 18.32

  Můžu se zeptat proč v sobotu v 19 00 už je zavřeno?

 29. Autor: Majkl

  10.2.2017 - 7.56

  Co z toho všeho je vlastně pravda?!!!!

 30. Autor: Konrad

  7.3.2017 - 10.35

  naléhavě Vás žádáme o prověření hospodaření organizace v majetku města Ostravy, Sareza. a jejich areálů. Je podezření na tunelovánbí a nedodržení harmonogramu prací při rekonstrukcích které zde proběhly několik let zpátky. Také při zadávání zakázek na dodání materiálu, dodán materiál jakostně nižší třídy než bylo uvedeno na fakturách apod,. Více informací – jsem jen občanem města – určitě poskytne hnutí Ostravak které dávalo několik podnětů. 
  Obracím se na vás opětovně nebot není dosud vyřešeno. 
  Krom toho ty ženské v pokladnách tam sedí jak kvočny na vejcích, nemají co dělat, evidentně nestíhají když jsou fronty, takhle pracovat u nás ve fabrice, tak letím na hodinu. DOkonce jsme skolegou zaslechli jak pomlouvají návštěvníky areálu. Co je komu po tom co má na sobě někdo apod.? Chce to vyházet všechno tam – od vedení jistého pana na O…. až po ten povl dolů, ty znuděné drbny

 31. Autor: Chitoka Mojmir

  4.5.2017 - 11.42

  Byli jsme s kolegy na capkarne v ostrave, jmenuje se to Vodni centrum. V satne kde se prevlekaji zakaznici, v kabince, lez cerny brouk,a bylo jich tam vice. Zrejme jde o svaby, nebo potemniky. Toto jsem zjistil az po prichodu z bazenu kdyz jsem se prevlikal. Doma jsem vsechny veci radeji vypral na 90 stupnu. Kdyz tam dovolite tomu tmavemu etniku chodit zadarmo, tak byste meli ulozit povinnost aby se tito deratizovali pred vstupem do spolecnych prostor.
  Lokalizace: panske satny a prostor saten. Muze byt rozlezle i v okoli pokladen kde si lide odkladaji veci a prezouvaji se.

 32. Autor: Roberto

  23.5.2017 - 7.06

  Dobry den na čapkarnu už nikdy nejdu. Nic se nezmenilo, zadne pripominky nemely patricnou odezvu u vedeni, dal je to tam vsecko pri starem. Zamyslete se nad tim, kam jdete a za CO zaplatite. Za tu 10% slevu na permanentku to fakt nestoji za to. Radeji kvalitnejsi sluzby nekde jinde, a ne tam, kde zdechl pes……a kde maji ksefty jen diky tomu ze tam chodi zaci do povinne vyuky plavani /od zari je to schvaleno/ zatim chodi dobrovolne, ale bez tech skol ktere jim prinaseji nejaky prijem, by to tam uz davno museli zavrit, pri kvalite sluzeb ktere tam jsou. A zamyslet se stoji i nad tim proc ma nase romske etnikum vsechny sluzby na capkarne zdarma

 33. Autor: Martin

  25.5.2017 - 18.00

  Za posledních několik let se kvalita center opravdu značně zhoršila, začali tam docházet na bazén a do welnessu lidé kteří vyvíjejí stalkerské aktivity, nebo jsou to voyeři, pedofilové nebo exhibicionisté. Už tam nechodíme, nechceme být přítomni jevům jako je exhibicionismus /v sauně např. se chlap ani nepřikryje, když je evidentně vzrušen, šlo o společnou saunu, personál se asi dobře bavil, nezasáhl, nenapomenul, prostě nečinně přihlížel /skleněné dveře/
  v šatnách se producírují v době kdy mají žáci plavání, zřejmě pedofilně zaměření muži středního věku, opět personál ani na šatnách ani na pokladně neřeší, neoznamuje výš, nic se neděje. V převlékárně se zároveň s žáky 1.stupně převlékají dospělí lidé kteří jdou na bazén či na welness, to je dost divné, je tam docela hlučné prostředí, což nás taky stresovalo. Na pokladnách sedí ženské které jsou jak ve zpomaleném filmu, člověk se ocitá v době socialistického realismu pomalu.

 34. Autor: Xanadu

  28.5.2017 - 14.55

  fakt je třeba něco dělat ze strany vedení s personálem, který se neumí chovat, neumí pořádně ani vytřít podlahy, pořád se tam něco lepí na žabky /boso tam chodí jen idioti/
  ale co umí opravdu dokonale, to je intrikaření a pomlouvání nejen mezi sebou, ale také vnáší neklid mezi bezúhonné a řádně platící zákazníky, kteří tam dlouhé roky chodí a přináíšejí jim zisky.
  Ale to skončilo. Prostě lidi nechoďte za službami tam kde si vás neváží. Jsou aqua centra v Bohumíně, na Olešné, a chce to jen trochu hledat, i komornější zařízení s klidnou saunou, bazénem, wellnes a masážemi. Proč chodit na Sarezu kde je hloupý a lenivý personál, kde se ani pořádně neuklízí, kde personál intrikuje s psychopatkami závislými na amfetaminech, a kamarádí se s nimi.
  Za to by mělo letět vedení Čapkárny. Ale asi se tito kamarádí se všemi, protože to co vidí zákazníci objektivně, vedení Sarezy NEVIDÍ!
  Je načase zvážit zda tuto přebujelou organizaci hospodařící z daní občanů, a podléhající magistrátu, nezrušit rovnou. Protože neplní svou funkci, a to je služba občanům.

 35. Autor: Kamuf

  15.6.2017 - 17.56

  Když se vam něco nelibi pošlete tam ČOI nebo Hygienu

 36. Autor: Kolda

  21.6.2017 - 17.46

  To Chitoka Mojmir z 4.5.2017 – to je vážně hnus, ti brouci a tak. Co ti na to řekli? Jak je znám, tak že to bylo mimořádné a vlastně se nic nestalo! A přece na takovém zařízení je musí hlídat hygiena, ne?

 37. Autor: Hana

  6.8.2017 - 9.13

  Jsem zděšena co tu čtu. Zrušili jsme s kolegy všechny permanentky!
  Nevím proč hrají mrtvého brouka, kdyby neměli ty idiotské školy a povinnou výuku plavání /kšefty jim sehnal stát/ tak to dávno ZAVŘELI!
  Je tam odporný vzduch, pro astmatika nedýchatelno, když je v jiných městech dost podobných zařízení, ale na jiné úrovni, tak to tam taky zabalte a nechoďte tam. Konkurence je všude kolem, jen je třeba najít a zapomenout na Sarezu!

Vložení komentáře