Co se Vám na Ostravě líbí, a co Vám naopak vadí?

Jsem rodilá Ostravačka a všeobecně mám Ostravu ráda. Pokud mi něco vadí, tak nedostatek nízkopodlažních tramvají, většinou jezdívám s kočárkem, takže nastoupit a vystoupit je opravdu někdy problém. V neposlední řadě bych uvítala více restaurací s koutkem pro děti, kde můžete v klidu přijít a posedět.

Renata Fochlerová  , 31 let, na mateřské dovolené

—————————————————————————————————————————————–

V centru mi chybí rozmanitost obchodů. Všude, kam se podíváte, jsou herny nebo restaurace.  Ostrava už není co bývala, bylo to krásné město.

Marie Fajkusová , 75let, důchodkyně

—————————————————————————————————————————————–

Nelíbí se mi a nesouhlasím se zastavováním zelených ploch v Ostravě supermarkety . Určitě bych se zaměřil na jiný způsob využití, například na výstavbu parku, popřípadě vodních ploch. Naopak pokud bych měl říct něco pozitivního, myslím, že se podmínky pro život v Ostravě výrazně zlepšily, ať už jde o životní prostředí nebo kulturu.

Jan Stoklasa, 26 let, IT specialista

—————————————————————————————————————————————–

Ostrava je pro mě hlavně místem, kde pracuji, a občas navštívím nějaké to nákupní centrum. Co se mi líbí, nebo nelíbí, asi přesně říct nedokážu, asi bych k tomu řekl jen že si pro svou rodinu dokážu představit lepší místo k životu.

Andrej Chlebik , 24let, grafik

Napište nám i vy svůj názor!

-red-

I/2010

Komentáře jsou uzavřeny.