Editorial III/2010

Vážení a milí čtenáři,

jsme velmi potěšeni z neustále se zvyšujícího počtu podnětů a dotazů, které od Vás dostáváme. Je zřejmé, že vám není lhostejný život v našem městě a trápí vás stejné problémy jako nás. I  my jsme také „pouze“ občané a už nás nebaví jenom mlčet a tiše přihlížet na nepořádek v Ostravě.

V tomto čísle Ostravaka  jsme se opět rozhlédli kolem sebe. S přicházejícím jarem je potřeba probudit úředníky ze zimního spánku, aby si všimli, že je čas uklidit ve městě. Můžou začít se stánkaři na Masarykově náměstí a skončit třeba opravou přechodů pro chodce.

S úklidem by nám mohl pomoci i sám pan primátor. Hlavně tím, když tady opět s námi bude bydlet, tak by si mohl všimnout co se děje, tedy spíše neděje, na prodaných městských pozemcích. Všimnul by si stejně jako my, jak nám chybí zeleň v centru a třeba příště místo tří vykřičníků vylepených na letadle, by mohl vysadit nové stromy a keře.

Pro oddechnutí od všech negativních věcí si můžete přečíst příjemný rozhovor s panem Janem Becher o životu ve městě nebo vyluštit výherní křížovku.

Pokud chcete mít svůj časopis Ostravak pravidelně zdarma ve vaší schránce, tak si jej můžete objednat na redakce@ostravak.info nebo navštivte přímo naše stránky www.ostravak.info, kde navíc můžete vložit svůj názor či komentář k tématům.

Pište nám, volejte, mailujte nebo nás přímo navštivte a zapojte se s námi do života ve městě.

Ostravak je přeci váš časopis s Ostravaky o Ostravě.

Příjemné počtení vám přeje redakce.

-red-

III/2010

Vložení komentáře