Limuzína pana primátora

13.4.2010 - Dobry den, dneska mně pobavil váš billboard na příjezdu do Ostravy.
Připomnělo mi to, jak jsem před nějakou dobou psal panu primátorovi mail. Ještě loni jsem do Ostravy pravidelně přijížděl od FM tak, že v centru jsem byl cca 8:10. Limuzínu pana primátora jsem potkával poměrně často a nejspíš do své krásné Ostravy z Beskyd spěchal tak, že skoro pokaždé porušili nějaký dopravní předpis.

Hlavně křižovatky Cingrové a Českobratrské nebo Cingrové a Nádražní lákají řidiče pana primátora k zakázanému odbočováni vlevo.
Na závěr jen dodám, že na můj mail jsem pochopitelně žádnou odpověď nedostal :-)

Hezky den
Jirka Muroň

Předmět: Nedodržováni dopravních předpisu
Datum: 25.9.2007 09:02:59
—————————————-
Váženy pane primátore,
v poslední době Vás občas potkávám při Vašich cestách služebním vozem.  Dnes ráno Vaše Audi A8L přijíždělo po rychlostní silnici od FM kde jsem Vás potkal poprvé a podruhé jsem Vás potkal na ulici Českobratrské. Za tu dobu Váš řidič spáchal 3 dopravní přestupky. Napřed na ulici Místecké nedodržoval bezpečnou vzdálenost. V rychlosti cca 90km/h jel 1,5 až 2 metry za vozidlem které jelo před nim. Při vší úctě k Vaši, elektronikou nabité limuzíně by Váš řidič při prudkém brzděni vozidla jedoucím před Vámi nebyl schopen zabrzdit. Pote co se Vám toto vozidlo klidilo z cesty, Váš vůz zrychlil odhadem na 130-140km/h. Sam jsem jel v té době asi 90km/h  a Vy jste mi velmi rychle ujížděli. To vše v místě kde je maximální povolena rychlost 90km/h. Takže druhy přestupek. Na závěr jste po odbočeni z Cingrové ulice na rekonstruovanou Českobratrskou na křižovatce s ulici Poděbradovou naprosto ignorovali přikázaný směr jízdy a odbočili vlevo.
Vím, ze při cestě na radnici je to rychlejší cesta, ale znamenalo to další
dopravní přestupek.  Vím, ze jste neřídil Vy osobně, ale řídil Váš řidič, který jistě respektuje Vaše pokyny a za kterého jste jako jeho nadřízený zodpovědný.
Jste politik a vysoce postaveny. Myslím ,že i pro Vás by měla platit stejná pravidla jako pro nás ostatní občany. (mail redakčně zkrácen)

Vložení komentáře


Anketa

Aktuálně není k dispozici žádná anketa