LOGO Ostrava 2015 – ohlasy

16.3.2010 - Dobrý den, před chvílí jsem otevřel druhé číslo časopisu "Ostravak" a postupně jej prohlížel; až po stranu č. 13, kde jsem narazil na článek "Ostrava je prezentována ...". Zprvu jsem myslel, že je to nějaká doprovodná fotografie, ale po přečtení článku jsem se musel otřást.

Toto je logo, které má prezentovat Ostravu? To je odpusťte mi to slovo, hnus; není to pěkné slovo, ale nic jiného mne nenapadá. Chápu, že dnešní doba a svět žádá, že co má zaujmout, to musí šokovat; ale proč za takovou cenu? Přijde mi, že je to veliká neúcta k lidem zde žijícím, kteří vidí a cítí Ostravu jinak než lidé odjinud, pro které je to pořád černá Ostrava. Nelze se jim potom moc divit, když si takové věci děláme sami. My?

Přeji pěkný den.

František Havlíček

 1. Autor: anonymní

  21.3.2010 - 19.10

  zde napište text komentáře…

 2. Autor: Tencokida

  21.3.2010 - 19.17

  Dobrý den. Ostravak se mi dostal do rukou poprvé. Jsem příjemně překvapen, že konečně mají občané Ostravy tištěné médium, které je protivahou bigotním a sterilním chvalozpěvným plátkům, které za peníze daňových poplatníků vydávají veřejní nečinitelé na ostravském Zámku. Ostravak je odlišný jak obsahem, tak i formou.
  Přeji Vám vše dobré, mnoho čtenářů a hlavně : NENECHTE SE KOUPIT ! A podržte si svou nezaujatost.

Vložení komentáře


Anketa

Aktuálně není k dispozici žádná anketa