Milí sousedé…

Milí sousedé, pročetli jsme za vás programy všech politických stran a musíme konstatovat, že se moc se neliší. Jak se máte v tom volebním guláši vyznat? Jednoduše, pokud vám dosavadní koalice ČSSD a ODS tvrdí, že zruší herny, radnice bude transparentní, zajistí bezpečné ulice a bude se zlepšovat životní prostředí, tak jim nevěřte. Měli na to 12 let a výsledek vidíte kolem sebe. A teď najednou dodrží slovo? Proč by to dělali?

Odstrašujícím příkladem nám je dvojí kandidatura Petra Mihálika za ČSSD. Na jednu stranu prohlašuje, že je zásadním odpůrcem kumulace funkcí, na stranu druhou současně kandiduje na starostu a senátora. Aby absurditu svého počínání ještě zvýraznil, prohlásil, že v případě zvolení do Senátu se vzdá funkce v Porubě. Ten, kdo jej bude volit, tedy nebude vědět, koho vlastně volí. Tím, kdo si zvolí, není občan Poruby, ale Petr Mihálik. Počká, jak vše dopadne, a pak si vybere. Nejen funkci pro sebe samotného, ale také starostu Poruby.

Víme, že jste politikou znechuceni a většina z vás k volbám jít nechce. My Ostravaci v Porubě jsme tím taky znechuceni a právě proto vás chceme poprosit, abyste k volbám šli.

Protože těch 30 procent občanů, kteří k volbám chodí, rozhodují i za vás a dávají hlas stranám, kterým byste svůj hlas nikdy nedali. Neděláte to pro sebe, ale pro své děti, které zde budou žít.

Jsme tým zodpovědných lidí, kteří vědí, že práce na radnici je službou lidem. Víme to, a jsme na ni profesně připraveni. Uvědomujeme si totiž, že vše co uděláme, pocítíme nejen my sami, ale také naši rodiče a děti. V dobrém i ve zlém.

Porubáci, přijďte volit novou budoucnost, pomozte nám uklidit a změnit Porubu k lepšímu.

Čtyřicet pět Porubáků kandidujících za hnutí Ostravak
4. října 2014

Vložení komentáře