Nová tramvajová trať na Porubě | Ostravak

Nová tramvajová trať na Porubě

Vážené zastupitelstvo,

sděluji Vám, že jako občanka se přikláním na stranu příznivců a zasílám Vám za mne názor, že jsem pro výstavbu nové tramvajové trati a velmi se těším na nové tramvaje a novou trať ke Globusu, které již mají zkušební jízdy a jsou velmi pěkné. Včera jsem jednu viděla a jsem velice potěšena, rozhodně vypadají lépe než ty současné vozy.

Pro nespokojené a zároveň odpůrce vzkazuji – pochlapte se a jděte s dobou, 21 století vyžaduje novou tramvajovou trať! Vámi  propagované elektrobusy mohou být nasazeny například v centru nebo příměstských linkách, rozhodně však nepojmou cestující z nákupních center u Globusu, kde již finišuje výstavba dalšího obchodního centra - tzv. „géčka“ . A takových obchodů se tam má do budoucna stavět možná i víc.

ČILI TRAMVAJ ANO.

Velice se na novou tramvajovou trať těším, ale odpůrci mě už dokázali nesčetněkrát přivést k pláči a zklamání, jsou zaslepení a vše vidí černě. Odpůrci budou vždy vše vidět v tom nejhorším světle. Neumějí se přizpůsobit, ale ve skutečnosti se přizpůsobí, každý se přizpůsobí.
Za rok po výstavbě už je nějaký odpor nebude zajímat, protože nebude čemu odporovat.
Zasílám Všem odpůrcům prosbu, aby s výstavbou souhlasili, prosím zvažte a přehodnoťte svůj odpor…děkuji W.

Vložení komentáře


Anketa

Aktuálně není k dispozici žádná anketa