Pojďte spolu s Ostravakem najít nešvar Fifejd

9.3.2010 - Dodatek k článku z časopisu Ostravak II/2010

Fifejdy  patří k nejhustěji obydlené části v centru města.
V měsíci březnu se v ulicích objeví naše kamelotky a spolu s vámi se pokusí prostřednictvím ankety najít nešvary tamního sídliště.
Časopis Ostravak pak v březnovém čísle otiskne nejpalčivější problém a bude hledat jeho řešení!
Autora nejožehavějšího nešvaru odměníme.

  1. Autor: K.E.

    9.3.2010 - 15.45

    Sídliště nemají nešvary. Mají je lidé. Na našem sídlišti především majitelé psů. Po letošní zimě ani nevěřím, že by si kdokoliv po svých psech uklízel. Stačilo se na tu hrůzu podívat, když roztál sníh. Není ani možné dovolit vnoučatům, aby vběhla na trávník, umývat boty od… je dost nechutné. Svým psům majitelé dopřávají plnou svobodu, vodítko si povětšině nosí jako doplněk. Majitelé necítí, že omezují tu skupinu lidí, kteří netouží žít vedle takového množství volně pobíhajících a hromádky tvořících psů. Fifejdy se stávají psí zónou. Bohužel.

  2. Autor: anonymní

    14.3.2010 - 17.58

    Máte pravdu,sídliště nemají nešvary,mají je lidé.Ale zamyslel se někdo někdy nad tím,že pokud bude pejskař sbírat hovínka po svém miláčkovi,tak je nosí celou procházku v ruce,protože je nemá kde vyhodit!Spočítejte si něky na cestě do obchodu nebo autobusovou zastávku kolik minete odpadkových košů.Jestli budete mít štěstí ,tak minete jeden a ten ještě bude poškozený.To je podle mne velký nešvar Fifejd a né pejskaři.

Vložení komentáře


Anketa

Aktuálně není k dispozici žádná anketa