Reakce na článek- Trable s počítači v městské knihovně

25.3.2010 - Milý OSTRAVAKU, tvoje vydání II/2010 jsem našla ve schránce a se zájmem jsem si celý časopis pročetla. Zaujalo mne více věcí, ale považuji za nutné  vyjádřit se ke kritice - či postřehu starší čtenářky v souvislosti s provozem městské knihovny.

Sama jsem v důchodovém věku a navštěvuji KMO. Přesto, že s počítačem jsem kamarád, tak vyhledávat knihy k zapůjčení přes umístěné počítače jsem si ještě netroufla. Ale starší člověk je již v některých situacích a to hlavně na veřejnosti nejistý a proto vždy požádám pracovnici knihovny, aby mi zjistila i poradila, zda kniha o kterou mám zájem je buď v regále, nebo na skladě.

Podotýkám, že jsem se ještě ani jednou nesetkala s neochotou pracovnice. Ta mi vždy ochotně a s úsměvem vyšla vstříc a ještě dobrou radou pomohla k získání žádané četby. Vaše čtenářka se možná obrátila na některou pracovnici, která je pověřená jiným úkolem, než pomocí vyhledávat tituly k zapůjčení. Proto považuji za nutné pracovníky KMO v této věci bránit a nejmenované čtenářce poradit, aby se obracela vždy na pracovnici v zadní části knihovny (studovna).

Zdraví vás občanka Ostravy Jarmila Býčková

Vložení komentáře


Anketa

Aktuálně není k dispozici žádná anketa