Salon ANNA… luxusní dámská móda

Naše čtvrtá návštěva je věnována ženám. Jestliže nepatříte k těm, které nosí jen  džíny a tenisky, módní salon ANNA na ulici Nádražní je tady jen a jen pro vás. Kolekce jsou nevšední, a přitom vhodné ke každodennímu nošení. Co kus, to originál, takže se vám nestane, že stejný kostým, jako máte vy, bude nosit vaše nejméně oblíbená kolegyně v práci.

Salon ANNA

Salon ANNA

Nové kolekce přicházejí takřka neustále, a pokud se náhodou objeví malý problém, například nesedí délka kalhot, velmi ochotně vám požadovanou délku upraví. Individuální přístup je zde prioritou. Tento salon zdaleka nepatří mezi nováčky, má za sebou již několik úspěšných let. Avšak v letošním roce se prodejna přestěhovala a výrazně pozvedla design svého interiéru.
A abychom vás ještě více navnadili, prozradíme, co nového pro nacházející podzimní/zimní sezonu salon ANNA připravuje. K již tradiční nabídce patří široký výběr plášťů a kabátů různých barev  a délek. Naopak kolekce  luxusních zimních bund s pravou kožešinou bude úplnou novinkou.
Pokud nebydlíte právě v centru, nezoufejte, salon ANNA najdete  také v Porubě na Hlavní třídě.

  1. Autor: Amanda

    10.11.2012 - 14.25

    No tak nevím… podle fotky moc vkusu nemají… ale třeba se pletu… radši se podívejte po internetu co je opravdu luxusní a moderní móda… Třeba ve http://www.forseti-fashion.cz je spousta modelů za luxusní ceny. Hlavně je to nositelné proti, tomu co tady představuje paní na obrázku.
    Prosím pŕšítě kvalitněji…

Vložení komentáře


Anketa

Aktuálně není k dispozici žádná anketa