V bavlnce… obchůdek pro přemýšlivé rodiče

Pokud jste rodiče malého miminka nebo se snad na tuto roli připravujete, určitě vás potěšíme  svou první návštěvou. Obchůdek V bavlnce v Třebovicích je tady právě pro vás. Zapomeňte na přeplněné supermarkety a jednorázové pleny s dětskou výživou jako bonusem zdarma. V prodejně V bavlnce vás přivítá přívětivý klid spolu s romantikou dětských mini oblečků.

V bavlnce

V bavlnce

Nabídka zboží je opravdu velmi zajímavá a atraktivní. Velká pozornost je zde bezesporu věnována různým pomůckám na nošení dětí. Od různých typů zavinovacích šátků přes vaky až po pevné sedačky. Ať vezmete v úvahu jakýkoliv „přepravní“ nosič, z bavlnky neodejdete s prázdnou. V tomhle obchůdku slovo „problém“ prostě neexistuje. Máte s sebou miminko? V bavlnce vám velmi ochotně ukáží speciální zavinovací techniku. Jak jsme již zmínili, sortiment V bavlnce je nevšední, velmi nás zaujala závěsná látková kolébka nebo například dětské návleky na kolínka.

Za zmínku také stojí univerzální, voděodolná taška, v několika barevných variantách, která se pravděpodobně hodí vždy. A pokud pa-
tříte k těm maminkám, které se rozhodly používat látkové pleny, obchůdek V bavlnce patří k těm nejlepším!

Vložení komentáře


Anketa

Aktuálně není k dispozici žádná anketa